W ramach Wielkiej Nowenny w intencji Polski zapraszamy wszystkich do modlitwy nowenną pompejańską. Jan Paweł II 2 czerwca 1979 roku w Warszawie wypowiedział słowa ....Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi!
Taka będzie również nasza intencja.
Zaczynamy 12 kwietnia, kończymy 4 czerwca w wigilię Święta Zesłania Ducha Świętego, aby razem z Janem Paweł II prosić o nowe wylanie Ducha Świętego.
„Poprzez burze wieków prowadzi Kościół Najświętsza Maryja Panna.
Im groźniejsze wały miotały łódź Piotrową, tym bardziej błyszczy na horyzoncie Gwiazda Morza. Tulmy się do Niej. Niech nas krzepi duchem Wieczernika. Niech nam zgotuje Wiedeń dwudziestego wieku.
Niech jako Wspomożycielka wiernych powiedzie do zwycięstwa nad bezbożnictwem i niewiarą zbrojnych duchem rycerzy Chrystusowych. W Jej szeregach niech nikogo z nas nie braknie. Maryja powiedziała św. Dominikowi, że różaniec jest bronią, którą Trójca Święta chce naprawić świat.
Więc chwyćmy za różańce, podejmując modlitwę
NOWENNĄ NIE DO ODPARCIA
i prośmy o nowe wylanie Ducha Świętego, pamiętając słowa Prymasa Hlonda, że jedyną bronią, której Polska używając odniesie zwycięstwo jest Różaniec.
Transmisja na żywo codziennie o 19:00 (Triuudum Paschalne o 15:00) na profilu Królestwo Boże. (Facebook i Youtube)
Proszę o udział w inicjatywie, aby jak najwięcej osób podjęło modlitwę o nowe wylanie Ducha Świętego.
Michał Ulewiński, tel: 721655364
– inicjator pieszego pielgrzymowania z Krzyżem przez Polskę w 2020 r., kustosz peregrynującej w Polsce figury Matki Bożej Fatimskiej jako Różańcowej od 7 października 2020 r. do 7 października 2021 r., organizator pierwszego „Wieczernika” (Nowenna nieustannej modlitwy przed Świętem Zesłania Ducha Świętego) w sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu w 2021 r., w tym roku drugi „Wieczernik” w Niepokalanowie – przez dziewięć dni przed Świętem Zesłania Ducha Świętego.