1. Zapraszamy na nabożeństwa od poniedziałku do soboty o 17:30. Nabożeństwa Różańcowe od przyszłej niedzieli codziennie o 17:15.

 

  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w katechezach Drogi Neokatechumenalnej. Katechezy będą głoszone od jutra w poniedziałki i środy o 19:00, w kościele.

 

  1. Odnowa w Duchu Świętym ,,Owczarnia Pana" zaprasza:
    W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej na Adorację Najświętszego Sakramentu, oraz w ostatnią sobotę miesiąca na wspólną modlitwę za miasto Olsztyn i mieszkańców

 

  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się Wizytacja Kanoniczna naszej parafii, którą przeprowadzi Ksiądz Biskup Janusz Ostrowski.

 

  1. Również w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz inwestycyjno-remontowy naszej parafii. Natomiast ofiary do puszki po Mszy świętej Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii zbierać będzie fundusze na uczestnictwo w rekolekcjach w Dobrym Mieście. Po Mszy świętej o 11:00 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

  1. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Torunia do Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji 21 października (sobota). Wyjazd około godziny 7:00. O godzinie 11:15 różaniec w Sanktuarium, Msza święta, procesja pokutna. Zwiedzanie Zamku BIERZGŁOWSKIEGO z przewodnikiem. Powrót przewidywany około godziny 18/19. Koszt – 150 zł, cena obejmuje transport, obiad i ubezpieczenie. Zapisy w kancelarii parafialnej, więcej informacji u ks. Przemysława. Zapraszamy serdecznie.

 

  1. Zapraszamy do Domu Parafialnego:

- młodzież do Zespołu Muzycznego, który spotyka się w każdą niedzielę o 16:30 na próbie i Mszy Młodzieżowej o 18:00 oraz do udziału w spotkaniach Wspólnoty Młodzieżowej - KSM, w czwartki o 19: 00

- dzieci do Scholki Dziecięcej, która spotyka się w każdą niedzielę o 11:15 na próbie i Mszy Rodzinnej o 12:30 oraz na spotkania Oazy Dzieci Bożych w każdy piątek o 16:00.

- chłopców, od klasy II Szkoły Podstawowej po Studentów, którzy chcieliby wstąpić w szeregi ministrantów i lektorów. Zbiórki odbywają się w każdą sobotę: dla ministrantów o 11:00, a dla lektorów o 12:00.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.