1. Zapraszamy w dni powszednie na nabożeństwa o 17:30. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek: dla dzieci o 16:30, dla dorosłych o 17:15, dla młodzieży o 19:00. W niedziele Wielkiego Postu o 17:15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

 

  1. W poniedziałek 20 marca - nasz parafialny odpust ku czci świętego Józefa. Msze święte z okolicznościowym kazaniem o 8:00, 15:00 i 18:00. Po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym próba muzyczna "Ciemnej Jutrzni".

 

  1. W czwartek 23 marca zapraszamy młodzież kl. VIII i starszą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie o 19:00 w sali w podziemiach kościoła.

 

  1. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia. Msze święte jak w dni powszednie. Podczas Mszy świętych o 8:00, 15:00 i 18:00 można będzie uroczyście włączyć się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego poprzez zobowiązanie do codziennej modlitwy przez dziewięć miesięcy w intencji poczętego dziecka i jego rodziców. Również wsobotę po Mszy Świętej o 8:00 Odnowa w Duchu Świętym Owczarnia Pana zaprasza na wspólną modlitwę za miasto Olsztyn i mieszkańców.

 

  1. Od przyszłej niedzieli przeżywać będziemy nasze rekolekcje wiekopostne. Plan umieszony jest na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowej i w gazetce parafialnej.

 

  1. Także w przyszłą niedzielę Siostry ze Zgromadzenia św. Katarzyny zbierać będą ofiary do puszki na dom opieki dla dziewcząt uzależnionych.

 

  1. Nasza parafia od wielu lat w okresie wakacji i ferii zimowych organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży - również z rodzin mniej zamożnych. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na ten cel. W pokoju obok kancelarii w marcu, w niedzielę, od 9:00 do 12:30 pełni dyżur osoba, która pomoże obliczyć 1,5% podatku. Należy zabrać ze sobą zestawienie dochodów i podatków.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nasze czasopismo