1. W listopadzie modlimy się za zmarłych: o 17:15 modlitwa różańcowa i o 18:00 Msza święta. Od czwartku nabożeństwa o 17:30.
  2. W Poniedziałek po wieczornej Mszy świętej Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Owczarnia Pana zaprasza na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. Zapraszamy od poniedziałku do soboty o 6:30 do udziału w Mszy świętej „roratniej” ku czci Najświętszej Maryi Panny. Prosimy na „roraty” przynosić lampiony. W środę dzieci ze światłem lampionów włączają się do procesji na początku Mszy świętej. Również w piątek o 16:30 Msza święta ku czci Matki Bożej z udziałem dzieci. Natomiast młodzież zapraszamy w piątki o 6:30 na Mszę świętą „roratnią”.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii świętej wynagradzającej za grzechy. Msza święta z udziałem dzieci w piątek o 16:30. W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy także na Mszę świętą „ministrancką” o 18:00, podczas której będziemy modlić się za Liturgiczną Służbę Ołtarza - ministrantów, lektorów, zespoły muzyczne i ich rodziny. Natomiast w sobotę zapraszamy o 7:15 na modlitwę w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę zostaną przeznaczone na fundusz inwestycyjno-remontowy. Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii, do skarbon w kościele i wpłacane na konto na potrzeby naszej Parafii oraz na chleb wydawany ubogim przy naszej Parafii.
  7. Przy kościele można nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Jest opłatek wigilijny. Także pan Organista roznosi opłatek do naszych domów.
  8. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.