1. Zapraszamy w dni powszednie na nabożeństwa o 17:30.

 

 1. Zachęcamy do udziału w katechezach Drogi Neokatechumenalnej:
  w poniedziałek i czwartek o 19:00, w kościele. W tym tygodniu odbędzie się główna katecheza. Zapraszamy wszystkich, również tych, którzy do tej pory nie włączyli się w ten cykl katechez. Wielu ludzi odrzuca prawdę o Bogu jako Stworzycielu i Odkupicielu. Chcemy przypomnieć najważniejsze chrześcijańskie orędzie
  o ogromnej i darmowej miłości Boga. Dlatego skorzystajmy z okazji
  i pozwólmy się obdarować. Główna katecheza odbędzie się
  w czwartek 27 lutego o 19:00, w kościele. Natomiast w przyszłą niedzielę, 1 marca o 19:00 będzie katecheza dodatkowa, na którą również serdecznie zapraszamy.

 

 1. W Środę Popielcową rozpoczniemy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Msze święte będą odprawiane o 6:30, 8:00, 11:00, 15:00, o 16:30 z udziałem dzieci i o 18:00. W czasie Mszy świętych – na znak rozpoczęcia pokuty - posypanie głów popiołem. W Środę Popielcową rozpoczną się, trwające do przyszłej niedzieli Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty.

 

 1. W przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek:
  dla dzieci o 16:30, dla dorosłych o 17:15, dla młodzieży o 19:00.
  W niedziele Wielkiego Postu o 17:15 nabożeństwo Gorzkich Żali
  z kazaniem pasyjnym.

 

 1. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na fundusz inwestycyjno-remontowy naszej parafii. Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. W pokoju obok kancelarii jest prasa katolicka i przyjmowane są indywidualne wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.

 

 1. Również w pokoju obok kancelarii w lutym, w niedzielę,
  w godzinach 9:00 do 12:30 pełni dyżur osoba, która pomaga obliczyć 1% podatku na organizację pożytku publicznego. Należy zabrać ze sobą zestawienie dochodów i podatków.