INTENCJE MSZY ŚW. 24 - 30/10/2021

 

24/10/2021 XXX Niedziela Zwykła

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od rodziny Garbacz

06:30

śp. + Natalia DUDEK

08:00

śp. + Tadeusz Żwirko w 8 rocz. śm.

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Jan i Alfreda (k) PNIEWSCY

09:30

śp. + Adela w 20 rocz. śm., Stanisław z rodz. ŻUKOWSKICH, Rozalia i Jan MAKOWSCY, Maria i Jan JARMUŁA

09:30

śp. + Wiesław RYBIŃSKI

11:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława Jagiełło i jego synów

11:00

śp. + Irena DUBLASZEWSKA w 1 rocz. śm.

11:00

śp. + Teresa MASIUL w 39 rocz. oraz Stefan MASIUL w 50 rocz. śm.

12:30

śp. + Elżbieta PALCZYŃSKA w 2 rocz. śm.

12:30

śp. + Edward Aszkiełowicz - 1 rocz. śm.

 12.30  

O zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Wiktorii Wyszyńskiej z okazji 7 rocz. urodzin i  o błogosławieństwo Boże dla jej rodziców  

15:00

śp. + Konstanty, Maria, Anna

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Henryk KRZYKWA w 12 rocz. śm.; śp. + Stefan BECZEK w 9 rocz. śm. oraz zmarli z rodzin: KRZYKWÓW, DOWGIERTÓW i BECZKÓW

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

25/10/2021 Poniedziałek

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od rodziny Ząbczyk

06:30

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Barbara SKORUPA w 3 rocz. śm. oraz śp. + Tadeusz SKORUPA

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Alojzy i Cecylia Oprzyńscy i zm. z rodz. Oprzyńskich i Laskowskich

18:00

Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najśw. dla Marii w kolejną rocz. urodzin

18:00

śp. + Stanisław PERKOWSKI w 12 rocz. śm.

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

26/10/2021 Wtorek

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od Marii Półćwiartek

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Urszula MIKOŁAJKO w 1 rocz. śm.

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Maria SMOLIK w 30 dniu po śm.

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

18:00

O miłosierdzie Boże dla śp. + Romana KUDŁAKA

27/10/2021 Środa

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od wychowawczyni Marii Peitler

08:00

Zmarli z rodz. BIELAWSKICH, WASZKIEWICZÓW, DAJNOWCÓW

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Tadeusz i Waldemar DOMŻALSCY

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Zygmunt MALINOWSKI w 10 rocz. śm.

28/10/2021 Czwartek, Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

06:30

W 15 rocz. ślubu Agnieszki i Mariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od Elżbiety Kostek z rodziną

08:00

O łaskę Miłosierdzia Bożego, opiekę Matki Bożej i św. Józefa z okazji 40 rocz. ślubu Elżbiety i Wacława GWARDYS i za ich rodzinę

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

15:00

śp. + Danuta BRENKIEWICZ w 2 rocz. śm. oraz Witold BRENKIEWICZ w 9 rocz. śm.

18:00

o Boże błogosławieństwo dla ks. Tadeusza ALICKIEGO z okazji imienin

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

 

 

 

 

 

 

29/10/2021 Piątek

06:30

śp. + Helena, Józef, Antoni, Celina, Marian, Celina, Jan, Stanisław

08:00

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od Jerzego Mierzwińskiego z rodziną

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Stanisław KOWALIK w 30 dniu po śmieci

15:00

Msza składkowa

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Lucjan SIENKIEWICZ w 10 rocz. śm. oraz śp. + Elżbieta RUTKOWSKA

30/10/2021 Sobota

06:30

śp. + ks. Janusz RYTUBA - Od rodziny Majewskich i Wylaziów

08:00

śp. + Tadeusz BAGIŃSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Danuta PIETRUSIŃSKA w 30 dniu po pogrzebie

08:00

śp. + Leszek KAMIŃSKI; o błogosławieństwo Boże dla Joanny

15:00

o Boże błogosławieństwo dla ks. Przemysława z okazji imienin

15:00

O b błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Małgorzaty i Antoniego

15:00

śp. + Joanna ANDZO - Msza święta gregoriańska

18:00

W 30 urodziny Tomasza i Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18:00

śp. + Wacław CZYRSKI - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Anna BIAŁOBRZESKA - Msza święta gregoriańska