INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 11/02/2023

 

05/02/2023 V Niedziela Zwykła

06:30

śp. + ks. Zbigniew SNARSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Wiesława (k) WASILEWSKA

08:00

śp. + ks. Bronisław, Romuald, Aniela i rodzice

09:00

śp. + Władysław BORODO w 5 rocz. śm.

09:30

śp. + Zofia Danuta WESOŁOWSKA - Msza święta gregoriańska

11:00

W intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

11:00

O Boże błogosławieństwo dla Agaty GAWRYŚ w dniu imienin

12:30

śp. + Barbara DZIEWIÓR w 9 rocz. śm., Stefania DZIEWIÓR, Zygmunt, Zofia

12:30

śp. + Jan KIZINIEWICZ w 2 rocz. śm.; zmarli rodzice Jan i Anna oraz z prośbą o zdrowie dla Zofii i dużo sił w walce z nowotworem

15:00

śp. + z rodz. WACŁAWÓW: Walenty w 28 rocz. śm., Jadwiga w 11 rocz. śm.

15:00

śp. + Apolonia i Bolesław WASILEWSCY

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

06/02/2023 Poniedziałek, Wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

06:30

śp. + ks. Zbigniew SNARSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

O Boże błogosławieństwo i pokój serca po stracie żony dla Tomasza

08:00

śp. + Edwarda (k) LEWANDOWSKA w 30 dniu po śmierci

08:00

śp. + Jadwiga CEKAŁA w 30 dniu po śmierci

15:00

śp. + Tadeusz ZIENIEWICZ - Msza św. po pogrzebie

15:00

śp. + Zofia Danuta WESOŁOWSKA - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

07/02/2023 Wtorek

06:30

śp. + ks. Zbigniew SNARSKI - Msza święta gregoriańska

08:00

śp. + Ida w 53 rocz. śm i Walenty oraz z rodz. KARCZEWSKICH i JUŚKIEWICZÓW

08:00

śp. + Tomasz DOMEJKO

15:00

śp. + Władysław Jan DRZAŁ -  Msza św. po pogrzebie

15:00

śp. + Zofia Danuta WESOŁOWSKA - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

08/02/2023 Środa

06:30

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

06:30

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

08:00

O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Jakuba

08:00

śp. + Czesława (k) ROPIAK, Stanisław ROPIAK

15:00

śp. + Stanisław BRZOSTOWSKI – Msza św. po pogrzebie

15:00

śp. + Zofia Danuta WESOŁOWSKA - Msza święta gregoriańska

18:00

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zofii PIÓRKOWSKIEJ z okazji 80 rocznicy urodzin

18:00

śp. + Dariusz SEKULAK w 30 dniu po śmierci

09/02/2023 Czwartek

06:30

śp. + Marianna JAKOBI w 30 dniu po śmierci

08:00

śp. + Salomeja ZAPUST - Msza św. po pogrzebie

15:00

Z okazji 47 rocz. urodzin Sławomira z prośbą o łaskę wiary, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

15:00

śp. + Janina Grabowska - Msza św. po pogrzebie

15:00

śp. + Zofia Danuta WESOŁOWSKA - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

10/02/2023 Piątek, Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

06:30

śp. + Wioletta KORBUSZEWSKA w 30 dniu po śmierci

08:00

śp. + Apolonia Babicz w 30 dniu po śmierci

08:00

śp. + Helena Irena SZYMAŃSKA w 1 rocz. śm.

15:00

Msza święta składkowa

15:00

śp. + Apolonia, Wacław, Grzegorz GROCHOWSCY

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

11/02/2023 Sobota, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

06:30

śp. + Cecylia, Władysław i Zdzisław Grela

08:00

śp. + Bronisława (k) SZCZESIUL w 24 rocz. śm.; Józef i Andrzej; Maria i Leon BARBASZYŃSCY oraz Jerzy LIS

08:00

O miłosierdzie Boże i radość życia w niebie: śp. + Oktawiusz KUCIŃSKI w 4 rocz. śm.

08:00

śp. + Aneta DARASZ w 30 dniu po pogrzebie

15:00

W intencji chorych

15:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amelki w dniu 1 rocz. urodzin oraz dla jej rodziny

18:00

śp. + Paweł ADAMUS w 8 rocz. śm.

18:00

śp. + Tadeusz JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska

18:00

śp. + Jadwiga JAKUBCZAK - Msza święta gregoriańska