Drogi Kandydacie!

Bardzo dziękuję, że chcesz zmierzyć się z formacją, która, jak ufam, zakończy się przyjęciem darów Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania.  

Postaram się, aby wszystko, co będzie się działo podczas naszych spotkań
i wspólnych akcji, pomogło Ci poznać Boga, który jest Dobry. Zaufaj i zaryzykuj!            

Dla niektórych będzie to tylko rok, dla innych dwa lata poznawania swojej wiary. Całe bezpośrednie przygotowanie potraktuj jak pewną przygodę. Katechezy, świadectwa, wspólne wyjazdy, Msze Św. młodzieżowe czy spotkania w grupach mogą pomóc Ci w spotkaniu z Bogiem i poznawaniu Go. Wspieram Cię modlitwą i proszę Cię o wejście na 100 % w to, co nas czeka.

Zaczynamy naszą przygodę!

Ks. Kamil Wyszyński

WAŻNE INFORMACJE:

Odpowiedzialny:

Kamil Wyszyński– tel. 795 430 410

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadanie do wykonania:

 

1) Proszę o wyszukanie zamkniętej grupy na Facebooku Bierzmowani Józefa (poproś o dodanie) - umieszczam na tej grupie wszystkie informacje/przypomnienia dot.naszych spotkań i inne ciekawe linki.

2) Polub stronę na Facebooku:Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży - znajdują się tam ciekawe informacje na temat wydarzeń skierowanych do młodych na Warmii i Mazurach.

3) Odbierz na początku września z kościoła lub od katechety na lekcji Deklarację Kandydata i dostarcz ją do 16 września bezpośrednio do ks. opiekuna albo do kancelarii parafialnej.

MODLITWA KANDYDATA DO BIERZMOWANIA:

Pragniemy, aby Duch Święty, którego otrzymamy,
umocnił nas do mężnego wyznawania wiary
i do postępowania według jej zasad
.