1. Dzisiaj ofiary do puszki są przeznaczone na budowę kościoła w Różnowie.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o 17:30. W czasie Oktawy Bożego Ciała podczas nabożeństwa zapraszamy do udziału w procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

 

  1. Dziękujemy za świadectwo wiary i miłości do Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie poprzez uczestnictwo i organizację Procesji Bożego Ciała ulicami naszej parafii i przez cały tydzień wokół naszego kościoła. Niech Bóg błogosławi dzieciom, młodzieży i dorosłym w dalszym życiu.

 

  1. W piątek o 8:00 Msza święta o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.

 

  1. W sobotę po Mszy świętej o 8:00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Owczarnia Pana zaprasza na modlitwę za nasze miasto.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także Gość Niedzielny. Przyjmowane są także wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.

 

  1. Nasza parafia organizuje dwa turnusy kolonii letnich dla dzieci i młodzieży do Zakopanego. Więcej informacji na plakatach, stronie internetowej parafii i na ulotkach znajdujących się z tłu kościoła.