1. Zapraszamy na nabożeństwa od poniedziałku do soboty o 17:30.

 

  1. Odnowa w Duchu Świętym ,,Owczarnia Pana" zaprasza w sobotę po Mszy świętej o 8:00 na modlitwę za miasto Olsztyn i mieszkańców.

 

  1. W przyszłą niedzielą po Mszy świętej o 12:30 spotkanie informacyjne z rodzicami i dziećmi w celu przygotowania uroczystości Pierwszej Komunii świętej.

 

  1. Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 18:00 spotkanie informacyjne dla rodziców i młodzieży klas VIII i starszych w celu przygotowania uroczystości Bierzmowania.

 

  1. Także w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej, rozpoczną się zapisy na Rekolekcje Odnowy Ewangelizacyjnej – REO.

 

  1. Zapraszamy do Domu Parafialnego:

- młodzież do Zespołu Muzycznego, który spotyka się w każdą niedzielę o 16:30 na próbie i Mszy Młodzieżowej o 18:00 oraz do udziału w spotkaniach Wspólnoty Młodzieżowej - KSM, w czwartki o 19: 00.

- dzieci do Scholki Dziecięcej, która spotyka się w każdą niedzielę o 11:30 na próbie i Mszy Rodzinnej o 12:30 oraz na spotkania Oazy Dzieci Bożych w każdą sobotę o 10:30.

- chłopców, od klasy II Szkoły Podstawowej po Studentów, którzy chcieliby wstąpić w szeregi ministrantów i lektorów. Zbiórki odbywają się w każdą sobotę: dla ministrantów o 11:00, a dla lektorów o 12:00.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.