1. W poniedziałek czuwanie fatimskie. Zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00. Po Mszy św. procesja fatimska wokół kościoła. Podziękowania i prośby, które będą odczytywane podczas nabożeństwa składamy do skrzynki przy miejscu Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Zapraszamy także na codzienne nabożeństwa o 17:30.
  3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w porządku niedzielnym z błogosławieństwem kwiatów i ziół.
  4. Z inicjatywy wiernych świeckich 15 sierpnia rozpoczyna się modlitwa różańcowa za Ojczyznę. Inicjatywa ta polega na codziennym odmawianiu różańca lub jego cząstki od 15 sierpnia do 7 października oraz na odprawieniu Mszy św. za Ojczyznę oraz w miarę możliwości procesji eucharystycznej bądź różańcowej w tej samej intencji.
  5. W naszym kościele w ciągu dnia jest możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu. Osoby, które mogłyby zobowiązać się do stałego dyżuru modlitewnego, prosimy o zapisanie się po Mszy świętej w pokoju obok kancelarii.
  6. Trwa remont dachu Domu Parafialnego. Dziękujemy za ofiary składane na fundusz inwestycyjno-remontowy naszej parafii.
  7. Od 21 do 23 września będzie organizowany w naszej parafii Kurs Ewangelizacyjny Nowe Życie. Propozycja kierowana jest do osób, które chcą poznawać Pana Boga. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  8. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. W pokoju obok kancelarii można nabyć czasopisma katolickie.