1. Nasza parafia organizuje dwie kolonie letnie dla dzieci i młodzieży: do Ocypla w Borach Tucholskich i do Zakopanego. Wszelkie informacje możemy odnaleźć na plakatach, stronie internetowej parafii i na ulotkach znajdujących się z tyłu kościoła. Zapisy u ks. Kamila Wyszyńskiego i w kancelarii parafialnej. Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbywa się kiermasz ciast przygotowany przez naszych młodszych parafian i ich rodziców. Wszystkie ofiary zebrane przy tej okazji zostaną przekazane na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych.
  2. Nabożeństwa Majowe codziennie o 17:30.
  3. Jutro czuwanie fatimskie. Zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00. Po Mszy św. procesja fatimska wokół kościoła. Podziękowania i prośby, które będą odczytywane podczas nabożeństwa składamy do skrzynki przy miejscu Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej: o 9:30 i 11:00. W tych godzinach Msze święte będą sprawowane również w Domu Parafialnym w Sali nr 16. Przed południem brama wjazdowa na plac kościelny będzie zamknięta.
  5. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. W pokoju obok kancelarii jest prasa katolicka, przyjmowane są także indywidualne wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.