1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na budowę Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci Caritas.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:15. Różaniec z udziałem dzieci w środy i piątki o 16:30.
  3. W piątek po Mszy świętej o 18:00 i procesji zapraszamy
    na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Modlitwę poprowadzi diecezjalny egzorcysta ks. Tadeusz Marcinkowski.
  4. W przyszłą niedzielę czuwanie fatimskie. Zapraszamy na modlitwę różańcową o 17:00. Po Mszy św. wieczornej procesja fatimska wokół kościoła. Prosimy przynieść świece. Podziękowania i prośby, które będą odczytywane podczas nabożeństwa składamy do skrzynki przy miejscu Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej a niezamożnej młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Warmińska Szkoła Biblijna zaprasza wszystkich pragnących pogłębić znajomość Pisma świętego na wykłady, które prowadzone będą od października w salach Wydziału Teologii i Seminarium Duchownego przy ul. Hozjusza 15 w Olsztynie. Więcej informacji w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  7. Rekolekcje Odnowy Ewangelizacyjnej w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 20 października. Zapisy na REO w dzień rozpoczęcia rekolekcji po każdej Mszy świętej.
  8. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. W pokoju obok kancelarii jest prasa katolicka, przyjmowane są także indywidualne wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii. Przy wyjściu z kościoła jest nasze czasopismo Nazaret.