1. W każdą niedzielę z naszego kościoła są transmitowane przez Internet Msze święte o 12:30 i o 18:00. Zachęcamy do łączenia się we wspólnej modlitwie.

 

  1. Msze święte odprawiamy w niezmienionym porządku. W naszej świątyni podczas Mszy świętej może przebywać 88 osób.

 

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17:30. Podczas Nabożeństwa Nowenna do Ducha Świętego.

 

  1. W środę o 18:00 Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego w intencji księży przeżywających 25 rocznicę święceń prezbiteratu - wśród nich księdza proboszcza.

 

  1. W najbliższą sobotę czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie nabożeństwem o 17:30, Msza święta o 18:00, następnie do 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. W sobotę 30 maja nasz Parafianin Diakon Rafał Wiktor Rozumowicz otrzyma Święcenia Prezbiteratu. Zapraszamy do modlitwy poprzez uczestnictwo w transmisji uroczystej Mszy świętej w TVP 3 Olsztyn o godzinie 10:00. W najbliższą niedzielę o 12:30 Ksiądz Neoprezbiter będzie sprawował Mszę prymicyjną, która będzie transmitowana prze Internet poprzez naszą stronę parafialną. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w kościele, na Msze święte z Błogosławieństwem Prymicyjnym, zapraszamy naszych Parafian 03 czerwca o 18:00 oraz 28 czerwca o 18:00.

 

  1. Dziękujemy za pomoc ubogim za pośrednictwem naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Dziękujemy wszystkim, którzy przez bankowość internetową lub osobiście, złożyli ofiarę na potrzeby naszej parafii.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Można również nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.