1. Dzisiaj Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii zbiera fundusze na organizację rekolekcji dla młodzieży. Możemy wesprzeć zbiórkę naszą ofiarą. Każdy ofiarodawca w podziękowaniu otrzyma długopis z logo KSM-u. Z góry dziękujemy za każdą ofiarę.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:15. Różaniec z udziałem dzieci w piątki o 16:30.

 

  1. W sobotę o 15:00 Msza święta odpustowa Wspólnoty Krwi Chrystusa.

 

  1. Zbliża się listopad - miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Imiona i nazwiska zmarłych, których pragniemy powierzyć modlitwie Wspólnoty Kościoła wypisujemy na kartkach wypominkowych. Za zmarłych przez cały listopad o 17:15 modlitwa różańcowa i o 18:00 Msza święta. Przy wyjściu możemy zabrać koperty z kartkami, które składamy w kancelarii parafialnej.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.